A password will be sent to your email address.


از اطلاعات شخصی شما برای پردازش سفارش شما ، پشتیبانی در وب سایت و اهداف دیگری که شرح داده شده استفاده می شود سیاست حفظ حریم خصوصی.

ارسال مجدد کد یکبار مصرف (00:30)
عضویت

ثبت نام به عنوان فروشنده

https://www.narino.org/store/

مقدمه
تیم نارینو در راستای رسالت خود در جهت حمایت از بنگاه های اقتصادی کوچک،توسعه کارافرینی و بهبود فضای کسب و کار مجازی ،در تاریخ...........مطابق مواد ۱۰و۲۱۹ قانون مدنی،براساس تعامل مشترک و حسن نیت و مفاد ذیل اقدام به انعقاد قرارداد می نماید. ماده۱.طرفین قرارداد
شرکت فناوری تجارت دیبابه شماره ثبت:۴۵۵۸ شناسه ملی:۱۴۰۱۰۰۸۸۳۳۰ و نشانی:ساوه شهرک فجر فاز۴ یاسر بعثت۴ ۹متری سوم ۶ متری و نشان اینترنتیwww.narino.org،با نمایندگی جناب آقای امیرمحمد بیاتی (به موجب صورتجلسه هیات مدیره،مدیرعامل  شرکت فناوری تجارت دیبا)که از این پس در این قرارداد به اختصار《نارینو》نامیده میشود و طرف دوم:
آقا/خانم:
شماره شناسنامه:
کد ملی:
به نشانی: کد پستی:
شماره تماس:
نشانی الکترونیکی:
تعاریف
نارینو:شرکت فناوری تجارت دیبا(سهامی خاص) به شماره ثبت ۴۵۵۸ و شناسه ملی ۱۴۰۱۰۰۸۸۳۳۰و نشانی اینترنتی www.narino.org تامین کننده:هر شخصیت حقیقی یا حقوقی ذی صلاح که با تایید این قرارداد نسبت به تامین محصولات مجاز خود به منظور ارائه،عرضه،ویا فروش از طریق نارینو اقدام می نماید.
درگاه ارتباطی نارینو و تامین کننده: درگاه تعاملی(دو سویه) الکترونیکی اختصاصی به منظور تعامل،توافق،تایید متمم،ملحقات و پیوست های بین نارینو و تامین کننده است و به صورت ادواری بروز رسانی میشود.نحوه اجرای قرارداد در این درگاه در این درگاه مشخص و به تایید طرفین می رسد.
قرارداد:مستند همکاری نارینو و تامین کننده که شامل این قرارداد به همراه اسناد،مدارک و ملحقات غیر قابل تفکیک و تعاملات،توافقات،متمم ها و پیوست های مورد توافق در درگاه ارتباطی نارینو و تامین کننده می باشد.
محصول قابل قبول:محصولی است مجاز که مشخصات ابرازی تامین کننده آن در نارینو با محصول ارائه شده از نظر کمیت و کیفیت مطابقت داشته و مقررات کشور را رعایت کرده باشد. همچنین محصول ممنوع،تقلبی یا غیر اصل نبوده و دارای عیب،ایراد،نقص،صدمه برخلاف مشخصات ابرازی نداشته باشد.
محصول بدلی(fake):محصول بدلی،محصول غیر قابل قبول است که در کمیت و یا کیفیت و یا نظامات دچار کمبود است. تفاوت در برند یا علائم تجاری،وزن یا مشخصات ظاهری ،مدل،بسته بندی،استاندارد،گارانتی و .... مصادیقی از نقص کمیت و کیفیت می باشد‌ .
تعهدات تامین کننده:
1_تامین کننده با مراجعه به نارینو موارد درخواستی از جمله مدارک و مستندات هویتی،پروانه ها،مجوز ها و گواهینامه های قانونی و صنفی،حیطه فعالیت و اطلاعات تکمیلی را ابراز و به صورت ادواری به روز رسانی نماید
اصل رقابت پذیری: در عملکرد تامین کننده با مشتریان اصل بر رقابت پذیری است تامین کننده مکلف است محصولات خویش را با قیمت مناسب ارائه نماید در  خصوص محصولاتی که در مقررات و قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران دارای الزامات قانون گذاری و یا تعرفه‌گذاری است تامین کننده ملزم به اجرای صحیح آن است به نحوی که در عملکرد نارینو مصونیت ایجاد شود
در صورت تعقیب نهادهای ذی سلاح یا بازرسی نهادهای نظارتی تامین کننده مکلف به ارائه توضیح دلایل و نهایتاً در صورت محکومیت تحمل کیفر است
تامین کننده مکلف می شود که کالاهای مورد درخواست مشتری را نهایتا تا فردای آن(روزکاری) به انبار نارینو با پست پیشتاز ارسال و در صورد عدم تعهد،به ازای هر روز ۵ درصد از مبلغ کالا به عنوان جریمه دریافت میشود
و به هیچ دلیلی اعم از نوسانات نرخ ارز و عدم موجودی اشتباه در مشخصات و غیره از تحویل آن استکناف نورزد در غیر این صورت نارینو می‌تواند بنا به تشخیص خود خسارات ناشی از عدم انجام تعهدات و یا تاخیر در اجرای تعهدات از تامین‌کننده مطالبه و یا از محل مطالبات وی کسر و برداشت نماید علاوه بر این نارینو می تواند قرارداد را یکطرفه فسخ نماید
حسب مواد ۳۷ و ۳۸ قانون تجارت الکترونیکی تامین کننده مکلف به پذیرش محصول انصرافی مشتری و عودت وجوه در صورت دریافت میباشد.بدیهی است نارینو می تواند وجه مربوطه را به مشتری مسترد و در حساب تامین کننده کارگزاری نماید
،در صورت ادعای عیب،کاستی یا نقص محصول توسط مشتری مرجع تشخیص آن نارینو است.
نارینو می تواند در جهت اثبات موضوع با جلب نظر اهل خبره(کارشناس)تعیین تکلیف نماید.در این صورت هزینه های آن توسط مشتری تامین میگردد.
در صورت احراز عیب در محصول،تامین کننده مکلف به استرداد کالا و یا جبران خدمات به همراه پرداخت کلی خسارات از جمله هزینه کارشناسی،حمل و نقل و عدم النفع می باشد.
بدیهی است اصل بر حسن نیت و ارائه محصول مطابق با ابراز به مشتری است. در صورت ارائه محصول فیک(بدلی)توسط تامین کننده نارینو می تواند ضمن رد دسترسی درگاه ارتباطی نارینو و تامین کننده،حقوق مشتری را رعایت می نماید. تامین کننده مکلف به تبعیت از تصمیم نارینو است.
با عنایت به الزام و التزام اشخاص از جمله نارینو و یا تامین کننده به اجرای صحیح قوانین،تامین کننده مکلف است به کلیه قوانین مربوط به حیطه فعالیت خویش در نارینو را رعایت و اجرا نماید.
تامین کننده مکلف است نسبت به ارائه محصول،کلیه استاندارد های نارینو را رعایت و ارائه محصول به صورت (تقلب،قاچاق کالا،تخلفات تعزیراتی همچون گران فروشی یا کم فروشی،زیر فروشی) دامپینگ( مواد مخدر)،محرک و یا توهم زا و محصولات غیر بهداشتی اجتناب نماید.
در صورت تعقیب یا نظارت نهاد های ذی صلاح،تامین کننده شخصا پاسخگو خواهد بود به نحوی که هیچگونه تعرضی یا خسارتی به نارینو بازنگردد و در صورت ورود خسارت و یا تعرض به نارینو،وجه التزام(خسارت یا جریمه قراردادی)متناسب با رفتار تامین کننده از وی مطالبه میگردد
تامین کننده متعهد به حفظ محرمانگی نام‌کاربری و رمز عبور درگاه ارتباطی نارینو و تامین کننده بوده  هرگونه سهلانگاری در حفظ نام کاربری و رمز عبور مسئولیتهای ناشی از استفاده از رمز عبور به طور کلی فعالیت هایی که تحت  حساب کاربری و رمز عبور انجام می‌پذیرد بر عهده تامین کننده می باشد
تامین کننده اقرار نمود هیچ یک از مواد و مفاد قرارداد حاضر به معنای شراکت یا وجود رابطه استخدامی از جمله کارگری و کارفرمایی فیمابین طرفین نبوده و نخواهد بود ضمناً تامین کننده ضمن پذیرش مسئولیت مقرر در ماده ۱۲ قانون مسئولیت مدنی نارینو را از هرگونه مسئولیت مدنی قراردادی و ضمان مصون می دارد تامین کننده کلیه مسئولیت های مرتبط بر تامین و تهیه محصول عرضه و نمایش در نارینو را به عهده گرفته و عدم اطلاع از قوانین و مقررات حاکم بر موضوعات فوق رافع مسئولیت وی نیست
تامین کننده مکلف است که از واگذاری حقوق و تکالیف خویش در ارائه محصول کالا و خدمات به هر شخصی و با هر عنوانی حتی وکالت نمایندگی جعاله صلح پرهیز نماید بدیهی است در صورت اطلاع نارینو قرارداد فسخ  و کلیه خسارات مطالبه می گردد تعهدات نارینو
نارینو متعهد است تا با اختصاص فضای الکترونیکی و امکانات دیجیتالی به تامین کننده متناسب با درخواست تامین کننده آنها را ارائه نمایند.مشروح نحوه تعامل به شرح درگاه ارتباطی نارینو و تامین کننده است. نارینو متعهد است آموزش کار با درگاه ارتباطی نارینو و تامین کننده را یکبار به صورت رایگان و الکترونیکی به تامین کننده ارائه دهد.
نارینو متعهد است کلیه ابلاغ ها و اطلاع رسانی ها را به تامین کننده ارسال کند. نارینو متعهد است مبالغ مربوط به ارئه محصول به مشتری را به نیابت از تامین کننده دریافت نماید و طبق قوانین و مقررات حاکم، در وجه تامین کننده پرداخت نماید. پرداخت از شبکه بانکی به منزله رسید آن است.
فسخ قرارداد
قرارداد فی مابین نارینو و تامین کنندگان قرارداد لازم است همچنان که با اراده دو طرف منعقد گردید با اراده دو طرف نیز قابل انحلال است
در صورت بروز هر یک از شرایط زیر قرارداد قابل فسخ است ○انحلال یا ورشکستگی هریک از طرفین ○امر آمر قانونی ○حکم صریح مراجع قضایی فسخ به مصلحت : نارینو می‌تواند در موارد زیر بنا به تشخیص خود و بدون نیاز به مراجعه به مرجع حل و فصل اختلاف ضمن قطع فوری دسترسی تامین کننده به درگاه ارتباطی نارینو تامین کننده قرارداد را یک جانبه فسخ نماید. فسخ قرارداد مانع از مطالبه خسارات و وجه التزام قراردادی از سوی نارینو نمی باشد.
در صورت نقض تعهدات تامین کننده طبق این قرارداد و موارد مندرج در توافقنامه سطح خدمات (SLA) و عدم رفع آن ظرف مدت ده روز از تاریخ ارسال اخطار الکترونیکی در درگاه ارتباطی نارینو و تامین کننده یا از طریق پست الکترونیکی. واگذاری قرارداد به شخص ثالث از سوی تامین کننده.
نارینوادامه قرارداد را به مصلحت نداند.
در صورت اعمال فسخ توسط نارینو، نارینو موضوع را از طریق درگاه ارتباطی نارینو و تامین کننده و یا پست الکترونیکی و یا پیامکی به تامین کننده ابلاغ می نماید. اعمال فسخ نیاز به مراجعه به مرجع حل اختلاف و یا دادگاه ندارد.
قوه قاهره( فورس ماژور)
چنانچه به دلیل بروز حوادث غیر مترقبه از قبیل جنگ، شورش، سیل، زلزله، حریق و نظایر آن که از اراده طرفین خارج بوده،نوظهور بوده،غیر قابل پیش بینی بوده و یا غیر قابل برطرف نمودن باشد و ایفای تعهدات از ناحیه یکی از طرفین غیر ممکن گردد، قرارداد به حالت تعلیق در آمده و اگر این وضعیت بیش از یک ماه ادامه یابد و طرفین در مورد آن توافقی نمایند،این مدت به مدت قرارداد افزوده می شود.در صورت بروز اختلاف مطابق مفاد قراردادی رفع اختلاف می گردد و در صورت بروز اختلاف در تشخیص شرایط فورس ماژور، نظر اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران مناط اعتبار است. حل اختلاف کلیه اختلافات حاصله ناشی از این قرارداد اعم از و نه محدود به انعقاد،صحت،بطلان،فسخ،انفساخ و انحلال،همچنین اختلاف در هریک از مواد قرارداد و یا تفسیر و اجرای آن،از طریق مرجع قضایی محل اقامت طرف اول رسیدگی خواهد شد.
احراز تخلف از شرایط قراردادی به عهده طرف اول میباشد.۶ه حفظ اطلاعات مشتریان و قرارداد:
هر یک از طرفین باید اطلاعات مندرج در درگاه ارتباطی نارینو و تامین کننده و ناشی از قرارداد اعم از اسناد،و مدارک و اسرار تجاری، خصوصاً اطلاعات مربوط به مشتریان ،را محرمانه تلقی و کلیه اقدامات و جوانب هم مقتضی برای تضمین حفظ محرمانگی آن به وسیله کارکنان خود را نیز اتخاذ نمایند.این تعهد تا ۲ سال از تاریخ خاتمه قرارداد معتبر است. طرفین باید کلیه اطلاعاتی که به آنها ارائه شده یا در جریان مذاکرات منتهی به قرار داد یا از این پس در جریان کار کسب می‌نمایند را محرمانه نگه دارند .هیچ چیز مجوز افشای اطلاعات نمی شود مگر تا جایی که به موجب قوانین و مقررات لازم  الاجرا یا احضاریه های قانونی ایجاب می نماید.
با این حال طرف ارائه کننده اطلاعات در این موارد نیز موظف است به سرعت پس از دریافت احضاریه قانونی از مراجع صالح مبنی بر دستور افشای اطلاعات و پیش از هر گونه اقدام،طرف دیگر را مطلع نموده و در صورت الزام قانونی به پاسخ گویی،با هماهنگی و در چارچوب قانون اقدام نماید.
تامین کننده،  صحت و اصالت کلیه اطلاعات و مدارک ارائه شده را تایید می نماید و در صورت اثبات خلاف آن کلیه عواقب و مسئولیت آن به عهده فروشنده خواهد بود. نارینو در قبال قوانین و مقررات کار و تامین اجتماعی هیچگونه تعهدی نسبت به فروشنده ندارد
حقوق نرم افزاری کلیه حقوق مادی و معنوی نرم افزارهای به کار رفته در نارینو متعلق به شرکت فناوری تجارت دیبا است.
تامین کننده صرفاً حق استفاده شخصی در راستای فعالیت نارینو از آن را دارد. قوانین و مقررات
قرارداد فی مابین نارینو و تامین کنندگان در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تنظیم،تایید و مبادله می گردد. قوانین حاکم بر این قرارداد و طرفین آن قوانین و مقررات جاری کشور از جمله موارد زیر است:
○قانون تجارت○ قانون تجارت الکترونیکی ○قانون مدنی ○قانون مسئولیت مدنی ○قانون نظام صنفی کشور ○قوانین و مقررات مالیاتی ○قانون جرایم رایانه‌ای○ قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان ○قانون مبارزه با پولشویی○ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز ○قانون تعزیرات حکومتی○ قانون مبارزه با مواد مخدر○قانون مواد خوردنی و آشامیدنی و آرایشی و بهداشتی
تامین کننده اقرار به آگاهی از کلیه مفاد قرارداد به ویژه قوانین فوق الذکر نمود. اقامتگاه طرفین
نشانی ذکر شده در قرارداد، اقامتگاه قانونی طرفین است.
در صورت تغییر آن، حداکثر ظرف مدت ۵ روز به صورت کتبی به طرف دیگر اعلام می نماید. در صورت عدم اعلام، کلیه ابلاغ ها توسط نارینو یا هر مرجع مرتبط به اقامتگاه قانونی، به منزله ابلاغ قانونی آن می باشد.
قرارداد که در سامانه طرف اول قرارداد موجود است، ابتدا توسط تامین کننده تکمیل، تایید و تصدیق گردیده و به طرف اول تسلیم می گردد. مبنای انعقاد قرارداد ،زمان تایید و امضاء طرف اول می باشد و یک نسخه به تامین کننده مبادله می گردد.
مقررات حاکم بر درگاه ارتباطی نارینو و تامین کننده و مفاد توافقنامه سطح خدمات(SLA)و کلیه اسناد و مدارک و پیوست ها و شروط و تعهدات حاضر ضمیمه قرارداد و جزء لاینفک آن است‌.
درصدی از قیمت نهایی فروش کالا از محل مطالبات فروشنده به همراه مالیات بر ارزش افزوده متعلقه توسط نارینو به عنوان کمیسیون فروش پلتفرم دریافت میشود مطابق قوانین و مقررات مالیاتی قانون ارزش افزوده طبق ماخذ حق الزحمه و کارمزد دریافتی شرکت(فناوری تجارت دیبا) ارزش افزوده محاسبه می شود. و نارینو در قبال ارزش افزوده فروشنده نسبت به کالای فروخته شده به مصرف‌کننده نهایی هیچگونه تعهدی ندارد و تنها نسبت به کارمزد دریافتی خود ارزش افزوده دریافت می کند