۱_ همه تلاش ما در نارینو این است که کالای خریداری شده در شرایط مطلوب به دست شما برسد ، و با این وجود ممکن است پس از خرید، به هر دلیلی تصمیم به بازگرداندن کالا بگیرید. ما این امکان را برای شما در نظر گرفته‌ایم که با آسودگی خاطر در مدت ۷ روز بعد از دریافت کالا برای بازگرداندن آن اقدام کنید
۲_ همه کالاهای بازگشتی در شرایط اولیه جعبه محصول و برچسب نارینو روی جعبه باشد و شماره سفارش یا شماره درخواست مرجوعی ارائه شود.
۳_ جعبه اصلی کالا و اقلام همراه آن در شرایط اولیه تحویل داده شده و بدون آسیب دیدگی و پارگی و نوشته یا برچسب اضافی روی آن نباشد.
۴_ همه محصولات حساسیت محور و محصولاتی که حساسیت بهداشتی دارند (مانند لوازم آرایشی بهداشتی، خوراکی‌ها و لباس زیر) در صورت باز شدن پلمپ کالا امکان بازگشت ندارند
۵_ کالاهای نیازمند نصب (مانند یخچال، کولر و…) توسط نمایندگی مجاز نصب و راه اندازی شود در غیر این صورت از شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش نارینو خارج می‌شود.
۶_ در صورت استفاده از کد تخفیف در زمان خرید از منظر قانونی کد تخفیف مورد نظر مجدداً قابل استفاده نخواهد بود و در صورت بازگشت کالا تنها اصل پول پرداختی برای کالا بازگردانده خواهد شد.
۷_ کفش و پوشاک در وضعیت اولیه و نو باشند هیچ گونه آثار استفاده مانند (لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر و بدن) وجود نداشته باشند و تگ برند دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد
۸_ مرجوع کردن گوشی موبایل با دلیل از خرید خود منصرف شدم (دلایل سلیقه‌ای)، تنها پیش از خرید امکان پذیر است و بعد از سفارش امکان عودت کالا وجود ندارد، ولی درصورت معیوب بودن و… تنها پیش از ثبت تلفن همراه در سامانه همتا (رجیستر کردن) امکان پذیر است.